Освітній Центр «PROFNAVIGATOR»

  • Курси підготовки до ЗНО в класі та онлайн
  • Репетитори школа / ДПА / ЗНО
  • Курси англійської
  • Профорієнтація

Безкоштовно, конфіденційно, без спаму

Курси ЗНО

Укр.мов. і літ.

Математика

Англійська

Історія

Біологія

Географія

Фізика

Хімія

Структуруємо і освіжаємо наявні знання, заповнюємо прогалини

Детально розбираємо теми, які є в актуальній програмі ЗНО

Даємо навички практичного виконання тестових завдань

Контроль успішності і прогресу, щомісячний звіт по кожному учню

В класі / Онлайн

Дешевше ніж індивідуальне заняття з викладачем

Живий контроль, що перешкоджає ухиленню від навчання

Поглиблене розуміння матеріалу за допомогою опрацювання помилок групи

Робоча обстановка класу дозволяє краще концентруватися на навчанні

Групові заняття в класі проходять в сучасних комфортабельних аудиторіях. План занять складений по актуальній програмі ЗНО поточного року. У всіх містах, всі наші центри розташовані біля зручних транспортних розв'язок. Тривалість заняття 4 години, дві перерви по 5 хвилин і одна перерва між парами 20хв. Група до 10 чоловік.

Тривалість

8 місяців
32 заняття
128 годин

Розклад

Заняття 1 раз на тиждень 4 години
сб 10:00-14:00 , сб 14:00-18:00
нд 10:00-14:00 , нд 14:00-18:00

Ціна за предмет

Дніпро – 1080 грн/міс
Харків – 1200 грн/міс
Київ – 1760 грн/міс

- 10% від ціни

Готуйте 2 предмета, отримуйте -10% на кожен
Приводьте друга, отримуйте -10% кожному

Дешевше ніж індивідуальне заняття з викладачем

Доступ з будь-якої місцевості до досвідчених викладачів центру

Поглиблене розуміння матеріалу за допомогою опрацювання помилок групи

Не потрібно перейматися за безпеку під час дороги в темний час доби

Групові заняття онлайн проходять через платформу ZOOM. План занять складений по актуальній програмі ЗНО поточного року. Заняття онлайн не вимагає особливих комп'ютерних навичок, ви будете бачити і чути викладача, як на звичайному уроці, для подачі матеріалу використовують інструменти ZOOM. Тривалість заняття 2 години, перерва 10 хвилин. Група до 10 чоловік.

Тривалість

8 місяців
64 заняття
128 годин

Розклад

Заняття 2 рази на тиждень по 2 год
пн/ср , вт/чт
17:00-19:00 або 19:00-21:00

Ціна за предмет

880 грн/міс

- 10% від ціни

Готуйте 2 предмета, отримуйте -10% на кожен
Приводьте друга, отримуйте -10% кожному

Репетитори онлайн

Укр.мов. і літ.

Математика

Англійська

Історія

Індивідуальні онлайн заняття з репетитором з шкільних предметів, допоможуть заповнити прогалини освіти, розібратися зі складним матеріалом, підготуватися до контрольних, ДПА, ЗНО, а також до вступних іспитів в коледжі і ліцеї. Програма занять складається індивідуально.

Індивідуальний контроль, що перешкоджає ухиленню від навчання

Доступ з будь-якої місцевості, не потрібно перейматися за безпеку в дорозі

Заняття онлайн проходять через платформу ZOOM. Заняття не вимагають особливих комп'ютерних навичок, ви будете бачити і чути викладача, як на звичайному уроці.

Розклад

узгоджується індивідуально

Цiна

200 грн/год

Живой контроль, препятствующий уклонению от учебы

Рабочая обстановка класса позволяет лучше сконцентрироваться на учебе

Занятия в классе проходят в современных комфортабельных аудиториях. Во всех городах, все наши центры расположены возле удобных транспортных развязок.

Расписание

Занятие 2 раза в неделю по 1,5 часа
пн/чт , вт/пт , ср/сб с 16.00-21.00
время согласуется индивидуально

Цена

1 ученик - 300 грн/час

Англійська онлайн

Більшість з нас не збирається читати Шекспіра в оригіналі, нам потрібна базова англійська з найменшими витратами на навчання. Займаючись два рази на тиждень можна в спокійному режимі за 2-3 навчальні роки вийти з нуля на рівень володіння англійською мовою В1-В2, це базис достатній для роботи і життя.

Наші заняття проходять через онлайн-платформу ZOOM і не вимагають особливих комп'ютерних навичок, ви бачите і чуєте викладача, як на звичайному уроці.

Заняття в групі / Індивідуально

Поглиблене розуміння матеріалу за допомогою опрацювання помилок групи

Дешевше ніж індивідуальне заняття з викладачем

Група до 6 осіб, формується за принципом «вік + рівень». Заняття з вересня по травень. Старт груп: вересень, листопад, січень. Оплата вноситься за семестр.

Розклад

2 рази на тиждень по 1 годині 20хв
пн/чт , пн/ср , вт/чт
16:30-17:50/18:00-19:20/19:30-20:50

Ціна

75 грн/год
100 грн/заняття
3600 грн/семест(4 місяці)

Індивідуальний контроль, що перешкоджає ухиленню від навчання

Адаптація методики викладання під особливості учня

Один на один з викладачем. Є можливість проводити заняття цілий рік. Старт занять в будь-який час. Оплата вноситься за місяць.

Розклад

2 рази на тиждень по 1 годині
Час узгоджується індивідуально

Ціна

250 грн/год
2250 грн/місяць(9 занять)

Безкоштовне онлайн заняття!

Ви можете опанувати кожен рівень англійської в такі терміни:

А1 – 90ч. – Elementary

Розумієте і використовуєте повсякденні вирази і основні фрази. Можете представитися англійською самі і представити інших; можете задавати елементарні питання на особисті теми (про місце проживання, друзів та знайомих і т. д.) і відповідати на них. Можете взаємодіяти на базовому рівні англійської мови, якщо англомовний співрозмовник говорить повільно і чітко, і готовий допомогти у встановленні комунікації. Розумієте дуже короткі (1-2 фрази) написи англійською з ілюстраціями: листівки, дорожні покажчики, короткі пояснення. Словниковий запас до 1200 слів.

А2 – 90ч. – Pre-Intermediate

Розумієте висловлювання, які стосуються найбільш нагальних аспектам життя (розповідь про себе і про сім'ю, працевлаштування, покупки), можете запитати дорогу (як пройти з пункту А в пункт В) і зрозуміти відповідь. Можете висловитися в простих побутових ситуаціях, що вимагають прямого обміну інформацією на знайомі вам теми. Можете розповісти хто ви такий, де живете і з ким спілкуєтеся, висловити свої базові потреби. Розумієте суть англомовних телерепортажів в супроводі відеоряду. У стані прочитати і зрозуміти елементарне лист англійською мовою. Словниковий запас до 2000 слів.

В1 – 180ч. – Intermediate

Правильно розумієте суть висловлювань на знайомі вам теми (робота, школа, відпочинок і т. д.). Можете висловитися в більшості ситуацій, що виникають під час подорожі в англомовну країну. Можете описати враження, події, мрії, надії і прагнення, коротко викласти і обґрунтувати свою думку. Уже дивіться англомовні фільми в оригіналі, але часом здогадуєтеся про те, що відбувається лише по зображенню на екрані. Можете прочитати інструкцію, рекламні брошури, листи, короткі офіційні документи. Можете написати зв'язний повідомлення (есе, лист). Словниковий запас до 2600 слів.

В2 – 190ч. – Upper-Intermediate

Здатні зрозуміти суть складного тексту на конкретну або абстрактну тему. Можете підтримати бесіду на тему вашої спеціалізації. Можете досить вільно спілкуватися на абстрактні теми, здатні взаємодіяти з носіями мови без напруги для кожної зі сторін. Вмієте вибудовувати докладні висловлювання з широкого кола питань; можете викласти погляд на проблему, вказати на переваги і недоліки варіантів її вирішення. Розумієте англомовні телепрограми. Можете зв'язно писати на незнайому вам тематику. Словниковий запас до 3000 слів.

C1 – 220ч. – Advanced

Розумієте складні тексти на різні теми, розпізнаєте прихований сенс сказаного. Можете висловлюватися вільно і спонтанно, без явних труднощів з підбором слів і виразів. У стані гнучко і ефективно використовувати мову в соціальній, науковій та професійній діяльності. Розумієте неадаптовані фільми з великою кількістю сленгу та ідіом. Можете писати чіткі добре структуровані докладні тексти на складні теми, демонструючи володіння прийомами структурування і надання тексту зв'язності. Здатні підтримувати ефективне листування англійською. Словниковий запас до 4000 слів.

C2 – 300ч. – Proficient

Розумієте практично все почуте і прочитане. Здатні узагальнити інформацію з будь-яких усних і письмових джерел, оформити доводи, скласти думку у вигляді зв'язного грамотного тексту. Здатні говорити на будь-яку тему без підготовки, при цьому точно і без труднощів висловлювати свою думку, розрізняючи найменші відтінки значень навіть в найскладніших ситуаціях. Здатні розрізняти акценти людей з різних місцевостей, розумієте гумор заснований на специфіці мови. Володіння мовою на рівні носія. Словниковий запас від 4000 слів.

Визначте свій рівень англійської за 10 хвилин, пройшовши тест:

Профорієнтація

Індивідуальна профорієнтація школярів допоможе вибрати сферу діяльності, яка принесе успіх.

Наші фахівці легко знайдуть підхід до підлітка. Ми не «вантажимо» психологією, а допомагаємо розібратися в своїх схильностях, знайти дорослий погляд на життя і отримати мотивацію, щоб в результаті привести до розуміння «чим займатися, щоб добре заробляти і отримувати від цього задоволення»

Онлайн

clock.png

Тривалість:

від 5 до 15 годин

Розклад:

2-3 сеанси на тиждень

Вартість сеансу:

300 грн/год

Залиште заявку і ми запишемо вас на консультацію - психолог оцінить вашу ситуацію і погодить тривалість сеансів.

Вартість діагностичної консультації 500грн.