Получить консультацию
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
Інформація, що міститься на цьому веб-сайті, призначена виключно для загального ознайомлення.

Ми намагаємося підтримувати актуальність і коректність інформації, однак покладаючись на таку інформацію, ви робите це на свій ризик.

Ми не несемо ніякої відповідальності за будь-які втрати або пошкодження, зокрема, без обмежень, прямі або непрямі втрати або збитки, що виникають в результаті втрати даних або доходів з-за використання цього веб-сайту або у зв'язку з таким використанням.

З цього сайту можна перейти на інші веб-сайти, які ми не контролюємо. Ми не маємо впливу на характер, зміст і доступність таких сайтів. Наявність посилань не означає рекомендацію або схвалення нами наведеної на відповідних сайтах точки зору.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити належну роботу нашого сайту. Однак ми не беремо на себе жодної відповідальності за тимчасову недоступність сайту через технічні проблеми, які ми не можемо контролювати.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами українського права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності" і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.
Введіть свій номер
Гарантуємо відсутність спаму.

Дані не передаються 3-м особам.