Введіть свій номер
Гарантуємо відсутність спаму.

Дані не передаються 3-м особам.
Получить консультацию
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб ваша робота в інтернет по можливості було максимально приємною і корисне, і ви абсолютно спокійно використовували широкий спектр інформації, інструментів і можливості, які пропонує інтернет. Особиста інформація, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) в основному використовується для підготовки продуктів або послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак Ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадки, опис в «Згода на розсилка».

Дані збираються
При добровільній реєстрації на отримання Розсилка ви відправляєте свій номер телефону через форму реєстрації.


З якою метою збираються дані
Телефон збирається для зворотного зв'язку з Вами. Телефон не передається третім особам, крім випадків, пов'язаних з Виконання вимог законодавства.

Як ці дані використовують
За допомогою цих даних збирається інформація про Дії відвідувачів на сайті з метою Поліпшення його змісту, Поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або сповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте, що при цьому деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямувань на операції з особистою інформацією, які включаються певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет. Наших співробітники навчені розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.Не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів щодо її захисту. Ми настійно рекомендуємо Вам використовувати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на Цією сторінці.