Получить консультацию
Оставьте свои контакты и наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время
Введіть свій номер
Гарантуємо відсутність спаму.

Дані не передаються 3-м особам.
ЗГОДА НА РОЗСИЛКУ
Заповнюючи форму на нашому сайті - Ви згодні з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:


1. З вашої згоди:
У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша компанія зобов'язується отримати Вашу згоду. Наприклад, наша компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2. Компанії, що працюють від нашого імені:
Мы сотрудничаем с другими компаниями, которые выполняют от нашего имени функции бизнес-поддержки, в связи с чем Ваша личная информация может быть частично раскрыта. Мы требуем, чтобы такие компании использовали информацию только с целью предоставления услуг по договору; им запрещается передавать эту информацию другим сторонам в ситуациях, отличных от случаев, когда это вызвано необходимостью предоставления оговоренных услуг. Примеры функций бизнес поддержки: выполнение заказов, реализация заявок, выдача призов и бонусов, проведение опросов среди клиентов и управление информационными системами. Мы также раскрываем обобщенную неперсонифицированную информацию при выборе поставщиков услуг.

3. На партнерских страницы или тех, что вместе позиционируются:
Наша компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, спільно позиціонуються. При запиті особистих даних на таких сторінках ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

4. При передачі контролю над підприємством:
Наша компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повним або частковим продажем нашого підприємства або його активів. При продажу бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою компанією.

5. Правоохоронних органів:
Наша компанія може, без Вашого на те згоди, розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії. Вся особиста інформація, передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент зв'язавшись з адміністрацією.